Zadejte prosím datum svého narození

Pro vstup na tento web musíte být starší 18 let.
Zadejte datum svého narození a vyberte zemi.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy
návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies
podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Objevte vánoční kouzlo s Půlnoční: Black IPA vás provede zimními večery

Prosinec je měsícem předvánočních příprav, setkávání s přáteli a časem bilancování i předsevzetí do nového roku, a právě toto kouzelné období inspirovalo sládky Plzeňského Prazdroje k vytvoření Půlnoční. V rámci programu Volba sládků představují pivní speciál s názvem Půlnoční – tmavé, svrchně kvašené pivo typu Black IPA.

Složení a chuť

  • Obsah Alkoholu: 5,6%
  • Barva: Velmi tmavá (100 EBC)
  • Hořkost: Výrazná (43 IBU)

Při výrobě Půlnoční bylo použito pět druhů sladu plzeňský, pšeničný, mnichovský, karamelový a čokoládový. Tyto slady dávají pivu bohatou chuť a tmavou barvu. Chmely Willamette, Sabro, Citra a Amarillo přidávají působivou hořkost a jemné chmelové aroma s citrusovými tóny. Pivo vyniká svou intenzivní chutí s tóny čokolády a kávy, ideální pro dlouhé zimní večery. Manažerka programu Linda Pilková vysvětluje, že název Půlnoční a použitá grafika odrážejí nejdelší noci v roce a tradiční vánoční zvyky, které jsou často spojeny s hledáním odpovědí na to, co se stane v roce následujícím.

Pokud vás zajímá, co vám věští pivní hvězdy na rok 2024, navštivte náš profil na Facebooku nebo Instagramu (@volbasladku).

Pivní hvězdy věští veselé Vánoce a rozmanitý rok 2024 plný pivních zážitků. 
Ať je Váš každý den stejně tak speciální, jako jsou naše piva.

Tým Volby sládků